עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין

כל מי שמכר או רכש בעבר דירה או נכס מקרקעין אחר, מודע לעובדה כי יהיה עליו לשלם מס שנקרא מיסוי מקרקעין. מס מקרקעין נחלק למס שבח למוכר ומס רכישה לרוכש. על מנת להבין ולהכיר היטב את נושא המיסוי טרם אתם עומדים לבצע עסקת מקרקעין כדאי וחשוב להיוועץ עם עורך דין מקרקעין מנוסה שבקיא בתחום מיסוי מקרקעין. שירותיו של עו”ד מיסוי מקרקעין יסייעו בידכם לבצע תכנון מס נכון ומקצועי, ליהנות מייעוץ וליווי כולל ומלא בתחום מיסוי מקרקעין, לשמוע ולקבל הצעות, טיפים ופתרונות יצירתיים וייחודיים שבמקרים רבים עשויים להיות מועילים ולחסוך לכם הוצאות, בזבוז זמן ועוגמת נפש. 

מה כוללים שירותיו של עו"ד מיסוי מקרקעין ומדוע הם חשובים?

עורך דין שמתמחה בענף הנדל"ן ומיסוי מקרקעין יסייע בידכם להפחית את המיסוי על העסקה בין אם שמדובר ברכישה או מכירה ובמקרים מסוימים תיהנו מפטור מלא ולא תידרשו לשלם מס כלל. נוסף על הייעוץ והייצוג המקצועיים שמספק עורך הדין שתבחרו שילווה אתכם, תוכלו להיעזר וליהנות ממגוון שירותים נוספים הכוללים: היטל שבח, מס שבח, בדיקת מיסוי, בדיקת בעלות ועוד. כל מי שעומד לפני מכירה או קנייה של דירה רצוי וחשוב שיפנה וייעזר בשירותיו של עורך דין מיסוי מקרקעין מומחה שילווה וידריך אתכם כיצד להתנהל לאורך כל שלבי העסקה עד להשלמתה והעברת הבעלות. הליווי והייעוץ שניתן מידי גורם מקצועי הינו חיוני וזאת מאחר שכאשר מדובר במיסוי מקרקעין, כל אחד יידרש לשלם סכום שונה של מס על הדירה בהתאם לכמה פרמטרים בהם: מועד הרכישה של הדירה, העלות של הדירה ושל שיפוצים שונים במידה ונעשו בדירה ועוד. על מנת לקבל מיסוי מיטבי שיהיה עליכם לשלם כרוכשים או כמוכרים של נכס מקרקעין ובמטרה לטפל ולספק מענה לכל הבעיות והקשיים בתחום מיסוי המקרקעין שנתקלים בהן לאורך הדרך, כדאי ומומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין מקרקעין.

באילו נושאים מטפל עורך דין מיסוי מקרקעין?

עו”ד מקרקעין מטפל בנושאים הבאים:

  • בדיקת בעלות –  בדיקת בעלות הינה חשובה טרם ביצוע עסקת מקרקעין וכוללת מספר בדיקות: האם הדירה שמוצעת למכירה אכן רשומה על שמו של המוכר? האם הנכס רשום במנהל מקרקעי ישראל והאם קיים נסח טאבו מסודר?  ישנם מצבים ומקרים שבהם דירה רשומה על השם של הבעלים הקודמים ובפועל הרישום לא הושלם ומשום כך המוכר מחויב להשלימו. במקרים שבהם מדובר בדירה שהתקבלה בירושה ולא הוצא צו ירושה או שהוצא והתקבל צו ירושה שאינו מתאים ושלא נרשם בטאבו ואפילו במקרים בהם הנכס רשום בחברה משכנת או ברשות מקרקעי ישראל והוא טרם נרשם בטאבו, חשוב לזהות את הבעייתיות מבעוד מועד על מנת שלא להיות מופתעים בשלב מאוחר יותר לאחר שהעברתם את התשלום.
  • בדיקת מיסוי – עו"ד מיסוי מקרקעין מנוסה ומקצועי יבדוק האם קיימת חבות בהיטל מס שבח או בהיטל מס השבחה. כדאי לדעת שהיטל השבחה אמור להיות משולם לרשות המקומית ושמי שנושא בהיטל הוא המוכר. היטל השבחה הינו אחוז מסוים מההשבחה של הנכס. ישנם מקרים שבהם קיימות זכויות בנייה נוספות והמחיר של הדירה אמור לכלול את כל הזכויות הנוספות שטרם נוצלו. חשוב שהמוכר יידע שהמחיר נטו של הדירה עלול להיות נמוך באופן משמעותי מכפי שהוא ציפה כתוצאה מרשלנות של אי בדיקה. אך ורק עורך דין מיסוי מקרקעין מיומן מסוגל להעריך בצורה מדויקת ונכונה בנוגע לחבות במיסוי וגובה המיסוי. הייעוץ והליווי המשפטי הינו חיוני משום שתכנון מס לא מקצועי ונכון, עלול להשאיר את המוכר עם סכום נמוך משמעותית מכפי שקיווה לקבל, לעתים מדובר בעשרות ואף במאות אלפי שקלים פחות. משרד עו”ד שמתמחה בתחום מיסוי מקרקעין יסייע ללקוח לחשב מראש, בצורה מדויקת ונכונה את סכום המס ויספק למוכר נתונים ומידע מהימנים בנוגע למיסים שעליו לשלם. עורך דין מיסוי מקרקעין יעניק ליווי, ייעוץ וייצוג ללקוח לאורך כל השלבים של הליך מיסוי מקרקעין עד לקבלת הדירה.

ייעוץ מקדים ותכנון מס 

קבלת ייעוץ מקדים מקיף לגבי כל היבטי המיסוי השונים של כל עסקת מקרקעין באופן אישי ופרטני מהווה מפתח לעסקה מוצלחת, רווחית ומשתלמת. חשוב לבחון היטב מבעוד מועד את כל המרכיבים של העסקה עוד בטרם אתם בוחרים את מסלול המיסוי שרצוי ומתאים לכם או בסיווגה של העסקה. בחינה וניתוח של כל ההיבטים המיסויים בעסקאות מקרקעין מהווים כלי חשוב וחלק בלתי נפרד בתהליך קבלת ההחלטה האם כדאי ונכון להוציא לפועל ולחתום על עסקת נדל"ן או שלא.

שינויים ועדכונים בחוק מיסוי מקרקעין

במהלך השנים האחרונות חלו שינויים ועדכונים משמעותיים בחוק מיסוי המקרקעין – שבח ורכישה משנת 1963  המשליכים באופן ישיר ומשמעותי על מגוון ההיבטים הכלכליים בכל עסקת מקרקעין במדינה. המוכרים והקונים בשוק הנדל"ן, התוודעו לשינויים הרבים ולהגבלות השונות שחלו במסגרת החקיקה החדשה:

  • הגבלה לגבי ניצול פטורים בעת מכירה של דירת מגורים שהינה דירה מזכה.
  • העלאה של מדרגות מס רכישה.
  • התוויה של שיטת חישוב מס בשיטה לינארית.
  • קביעה של הוראות המעבר ליישומם של התיקונים בחוק.
  • החלת שינויים שנוגעים לתקופות הצינון.
  • הטלת הגבלות נוספות בעסקאות העברת מקרקעין שהיו פטורות ממס עד כה.
  • יצירת וקביעת בסיס חישוב מס הנוגע לתושבי חוץ ותושבים חוזרים.
  • שינויים בכל הנוגע להקצאות והעברות באיגודי המקרקעין.

הייעוץ והתכנון המשפטי והפיננסי בנוגע למיסוי מקרקעין מביא בחשבון אספקטים שונים בעסקה שעשויים להשפיע באופן משמעותי על הכדאיות שלה לטווח הקצר ולטווח הארוך. ליווי מקצועי שוטף שניתן על ידי עו"ד מיסוי מקרקעין מומחה כולל מתן ייעוץ לפני הגשת השומה לרשויות המס, ליווי של הלקוחות מול פקידי המס בדיוני השומה ובמידת הצורך הגשה של השגות. בנוסף, במסגרת הסיוע והליווי המשפטי, משרד עורך דין מיסוי מקרקעין מעניק ללקוחות חוות דעת מקצועית בנוגע לסוגיות מיסוי שונות ומגוונות ומטפל במתן פסיקות מקדמיות מול רשויות ושלטונות המס. הייעוץ והליווי מתאימים וחיוניים גם במיסוי של פרויקטים מסוג תמ"א 38, התחדשות עירונית ופינוי בינוי.

טיפים חשובים לפני ביצוע עסקת מקרקעין

חוק ברזל – לפני שאתם חותמים על חוזה בסכום של מיליוני שקלים חשוב וחובה עליכם להתייעץ עם עורך דין מקרקעין מומלץ. עו”ד מיסוי מקרקעין הינו בעל ידע והתמחות בכל המורכבויות הנלוות לפעולות ועסקאות נדל”ן ומקרקעין שונות: בניה, רכישה, מכירה, השכרה, קבוצות רכישה, התנהלות מול יזמים וקבלנים ועוד. הליווי המשפטי בתחום מיסוי מקרקעין מסייע לאנשים שאינם מבינים ובקיאים בנושא ותחום מיסוי המקרקעין לבצע עסקה בצורה נקייה וחלקה ולהימנע מטעויות ומיסוי גבוה.

משרד עורך דין ונוטריון מוביל ומקצועי בתחום המקרקעין

משרד עורך דין ונוטריון שמעון האן מעניק שירותים משפטיים מקצועיים במגוון תחומים במשפט האזרחי – מסחרי בהם: דיני מקרקעין, עסקאות נדל"ן, מיסוי מקרקעין, ירושות וצוואות, הליכי הוצאה לפועל ועוד. צוות המשרד כולל עורכי דין מובילים ומיומנים שילוו אתכם לאורך כל הדרך ויעניקו לכם מענה מלא לכל בעיה וסוגיה הקשורה לעולם הנדל"ן ולעסקאות מקרקעין. אנו עומדים לשירותכם ונשמח לשתף פעולה ולייצג אתכם מול רשויות המס במטרה להשלים את העסקה שלכם בצורה החלקה ביותר, תוך הפחתת גובה המס שיהיה עליכם לשלם  באמצעות מימוש ומיצוי הטבות והנחות שונות שמגיעות לכם על פי החוק ומניעת טעויות שעלולות לכם ביוקר.

ט.ל.ח

אין לראות באמור כייעוץ משפטי ו/או תחליף לו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

Picture of שמעון האן

שמעון האן

היכרות עם משרד עו"ד האן בראשות עו"ד שמעון האן. הצוות שלנו עוסק בטיפול בתיקי לשון הרע בצורה המקצועית ביותר. יש לנו את הכישורים והניסיון לייצג לקוחות בכל הרמות של הליכי לשון הרע. מלשון הרע ,הוצאת דיבה ובריונות ברשת, ראינו הכל. הרקורד שלנו מדבר בעד עצמו, עם שורה של ניצחונות עבור הלקוחות שלנו.

אבל אנחנו לא רק מומחי לשון הרע; אנחנו גם מקצוענים במשפט אזרחי-מסחרי. הצוות שלנו יודע את הדברים שלו בכל הנוגע לעסקאות מורכבות, נדל"ן, חוזים ועוד. בנינו מוניטין של מצוינות, ומושכים לקוחות גדולים בארץ ובחו"ל.

במשרד עורכי הדין האן, אנו מאמינים שלכולם מגיע ייעוץ וייצוג משפטי מהשורה הראשונה. המגע האישי והמקצועיות הבלתי מעורערת שלנו מייחדים אותנו. כשאתה בוחר בנו, אתה מקבל תומכים עזים שילחמו על זכויותיך, במיוחד במקרים של לשון הרע. סמוך על משרד עורכי הדין ונוטריון שמעון האן עבור כל הצרכים המשפטיים שלך.

עורך דין שמעון האן
לקבלת ייעוץ ללא עלות!

מלאו את הפרטים ועורך דין שי סולטן יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

חוות דעת
Moran-Lee Kogan
Moran-Lee Kogan
משרד תותח על! יחס אישי וסופר מקצועי
Kobi Halifa
Kobi Halifa
שמי נטלי חליפה קיבלתי שירות מעו"ד נמרוד האן טיפל בי בצורה הכי טובה מדוייקת עם המון איכפתיות ממליצה בחוםם
אור רחמני
אור רחמני
ממליצה בחום!!!הייתי קרוב ל10 שנים בחובות להוצאה לפועל עד שהכרתי את שמעון.שמעון עזר לי לסגור חוב עצום במחיר מצחיק.מעבר למקצועיות המדהימה מדובר בבנאדם מדהים,ישר והגון!תודה רבה כל הכל אין כמוכם בעולם!!
בשמת רוטליין
בשמת רוטליין
פניתי לעו״ד נמרוד האן במצוקה ותסכול קשים, נמרוד קודם כל הקשיב לי במלוא תשומת הלב, הכיל והרגיע אותי מהשניה הראשונה.נתן לי תחושה שאיכפת לו מהמקרה שלי על אף אינספור המקרים ששומע כל יום.דאג להסביר לי על כל ההליך בפרטי פרטים וכמובן פתר לי את הבעיה ! מומלץ בחום רב;)
Eliav Bar-El
Eliav Bar-El
משרד מקצועי ומוערך! מאד מלווים ועוזרים. ממליץ בחום!
רחל רבינוביץ
רחל רבינוביץ
משרד מדהים, אנשים מוכשרים אחד אחד. ממליצה בחום!
אברהם מרציאנו Avraham Marziano
אברהם מרציאנו Avraham Marziano
הדבר החשוב ביותר הוא אנושיותתודה רבה לכם על טיפול מסור ואכפתי, תמיד כאן לייעוץ והכוונה, לא דוחים אותך ומספרים סיפורים אלא עושים עבודה מקצועית ויסודיתממליץ בחום
עדי טדגי
עדי טדגי
תודה ענקית על יחס אישי שירות אדיב ומקצועי ביותר!
צביקה אברמוב
צביקה אברמוב
יחס אישי גבוהה לאורך כל התהליך תודה רבה
אבי טולדנו
אבי טולדנו
מקצוענים! חדים!סבלניים וחדורי מטרה, זמינים בכל שעה.אין מה להוסיף. ממליץ מאוד...
Osher Bogala
Osher Bogala
שירות מעולה מעדכנים מהר ועובדים מעולה
Martin Bartos
Martin Bartos
I can only recommend Nimrod services. His approach, performance and professionalism was astonishing.
עדיה נגר
עדיה נגר
צוות מקצועי ומסור, זמינות גבוהה.סבלנות אין סופית ובפרט לעו״ד נמרוד האן.
Gali Tal
Gali Tal
פניתי למשרד של שמעון בבקשה למכתב התראה דחוף. נמרוד, בנו של שמעון פנה לי אלי חזרה כבר באותו היום והיה מוכן לחכות בשביל עד מאוחר כדי שנוכל לתקתק את המכתב. עברנו על הטפסים ביחד.מאוד מקצועיים, זמינים והסבירו לי הכל. מאוד נהנתי לעבוד עם נמרוד ונהנתי להרגיש שבאמת מתייחסים לבעיה שלי ועושים מה שדרוש כדי לטפל בה. תודה❣️
Rami Parham
Rami Parham
נמרוד האן הוא בחור מקצועי ואדיב והיה לי תענוג לעבוד איתו!!
רחלי פוצצו
רחלי פוצצו
יישר כוח! שמעון האן עורך דין אחד ויחיד!תודה על הביטחון והטיפול המסור!
netanel neti
netanel neti
יחס אישי , מקצועיות , ויכולת ייצוג נדירה. ממליץ בחום
Ella Hoffman
Ella Hoffman
This law firm is not only professional, but they are kind and experts in their fields. I highly recommend!
Amit
Amit
מקום שהפך להיות בית למקרים משפטיים.מקצועיים, תמיד עוזרים, נותנים את הנשמה בכל קייס.ומחירים הרבה יותר הוגנים משאר עורכי הדין שהשוואתי.אל תסגרו עורך דין לפני שאתם מקבלים מהם הצעת מחיר!!!תודה רבה (:
Nir Shiloni
Nir Shiloni
שמעון האן איש אמת עו"ד בחסד ויהודי טוב לבמקצוען אמיתי תענוג לעבוד יחד💪😄👌וגם רויטל מרוקו על הכיפאק
Miriam Fekete
Miriam Fekete
ממליץ בחום! לא תמצאו עו"ד מסור יותר, שכל מה שמעניין אותו הוא 'אתם', ורק אתם!
הביקורות הבאות
js_loader

מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק

עורך דין שמעון האן

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-803-6102 

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 33 ביקורות
×
js_loader
שלום, אני מעוניינ/ת לשוחח עם עו"ד שמעון האן, אשמח לקבל פרטים.