הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

רכישת דירה בירושלים עם סיוע משפטי

רכישת דירה היא לא דבר של מה בכך. לרובינו זו תהיה ההוצאה המשמעותית ביותר בחיים, זו שאנו חוסכים עבורה שנים רבות, וגם אם אנחנו משקיעי נדל"ן וזו לא הפעם הראשונה שלנו, אנו נעשה הכול על מנת שהעסקה תעבור בצורה חלקה. עסקה שעוברת בצורה חלקה זה אומר עסקה "כשרה", כזו שיש לה את כל האישורים והניירת הדרושים, כזו שעברה את כל הבדיקות הרלוונטיות. אם אתם חושבים על רכישת דירה בירושלים כמו גם בכל מקום אחר ורוצים לישון טוב בלילה עם הידיעה שהעסקה תקינה, אתם חייבים ליווי משפטי איכותי, חייבים עורך דין שיבצע עבורכם את כל הבדיקות הרלוונטיות

רכישת דירה בירושלים – קצת ממה שצריך לבדוק…

אם אתם חושבים על רכישת דירה בירושלים כמו גם בכל מקום אחר, יש לא מעט פרטים משפטיים שצריך לבדוק וזו הסיבה שאתם חייבים עורך דין מקצועי שילווה אתכם. בין הפרטים אותם יש לבדוק יש את בעלי הזכויות בדירה, האם אלו שמצהירים על כך ומוכרים לכם הם אכן בעלי הזכויות ולא מתחזים, צריך לעשות בדיקות שעבודים בנכס כדי שלא יהיו לכם בעיות לאחר הקנייה, בעיות כמו בעברת בעלות בהמשך, צריך לקחת בחשבון תשלומים נלווים בהם עורך הדין ינסה לטפל ולהוזיל אותם כמו היטל השבחה, מס רכישה ואחרים, יש בדיקות תכנוניות ויש עוד לא מעט דברים שצריך לוודא ולבדוק.

רק עורך דין מנוסה, בעל כל הידע הדרוש יוכל ללוות אתכם בדרך לרכישת הדירה אותה אתם חולמים לקנות. אתם צריכים לבחור אותו בקפידה על מנת שתדעו שהכול התבצע כמו שצריך.

איתור עורך דין מקצועי

אם אתם מחפשים עורך דין שילווה אתכם במהלך רכישת דירה בירושלים, אתם צריכים קודם כל לחפש מישהו עם ניסיון ספציפית בעסקאות מעין אלו. אתם צריכים גם לבדוק את הרזומה שלו בכל מה שנוגע לתיקים כאלו, ומה לקוחות קודמים חושבים עליו. עו"ד שמעון האן הוא עורך הדין אותו אתם מחפשים, עורך דין עם כל הניסיון הדרוש שייצג אתם בצורה הטובה ביותר בשביל לשמור על האינטרסים שלכם.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544