הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים

אם אתם בעלי חוב לגוף כלשהוא או לאדם פרטי, מתי שהוא יכול להיות שתסתבכו עם ההוצאה לפועל. ההוצאה לפועל היא גוף גבייה שפועל בדרכים שונות על מנת לגבות כמה שאפשר, גוף מוסדר בחוק שאחרי שהזוכה מוכיח שחייבים לו כסף ההוצאה לפועל מתחילה לפעול לטובתו. חלק מדרכי הפעולה של ההוצאה לפועל לא ממש סימפטיות והן כוללות שלילה של רישיון הנהיגה, צו איסור יציאה מהארץ, עיקולים של חשבונות בנק, חסכונות וכספים נוספים כשהמטרה היא אחת – "לשכנע" את בעל החוב להחזיר את חובו או לפחות להגיע להסדר. אם הסתבכתם עם ההוצאה לפועל בירושלים, אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל בירושלים וכמה שיותר מהר.

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים שמסייע לזוכים

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים יכול כמובן לסייע לחייבים בשביל להגיע בשבילם להסדר כלשהוא על מנת שהם יוכלו להמשיך את חייהם אבל הוא גם יכול לייצג את הזוכים כדי שהם יקבלו את מה שמגיע להם. לא פעם החייב יכול לשלם את חובו אבל הוא נמנע מלעשות את זאת בגלל שהוא לא רוצה מסיבות שונות, ולפעמים זה כי הוא פשוט לא יכול. עורך דין מומחה בתחום יסייע לזכאי לקבל את כספו, את כולו או לפחות את חלקו. המטרה היא להשיג כמובן כמה שיותר בשבילו באמצעים המשפטיים העומדים לרשותו.

רק משרד עם ניסיון בתחום…

יש לא מעט עורכי דין בשוק כידוע אבל אם אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל בירושלים כמו גם בכל מקום אחר בין אם אתם חייבים ובין אם אתם זוכים, כדאי שתיקחו את מי שיש לו התמחות ספציפית בתחום זה כמו גם "קבלות" שהוא יכול להראות. חוב להוצאה לפועל יכול להיות משהו שנמשך שנים ארוכות ויכול להיות משהו שמטופל בצורה מקצועית על מנת להגיע להסדר טוב כמה שיותר מהר. הכול תלוי מי הוא עורך הדין ומשרד עורך דין האן הנו המשרד אותו אתם צריכים במקרה כזה. הוא יעבוד מהר, יעיל ויחסוך לכם המון כסף בטווח הארוך.

הוצאה לפועל בירושלים – למה צריך עו"ד?

חובות כספיים הם משהו שרבים סובלים ממנו. הם מעיקים ופוגעים באיכות החיים, ולא פעם הם מביאים את החייב אל הקצה. מה זה אומר אל הקצה? זה אומר שהוא לא יכול לעמוד בהתחייבויות שלו, בין אם זה לבנק, לחברת האשראי, לעירייה או לכל גוף אחר. במצב כזה ולאחר שהחייב הוזהר פעם אחר פעם שהוא צריך לשלם את חובו ההוצאה לפועל נכנסת לתמונה. יש הוצאה לפועל בירושלים, בתל אביב, בבאר שבע ובכל מקום בארץ וכל אחת מטפלת בתחום עליו היא מופקדת. אם הסתבכתם אם אחת מאלו, כדאי מאוד שתשכרו את שירותיו של עורך דין מקצועי שיסייע לכם להתמודד. 

מהי הוצאה לפועל בירושלים?

לפני שנסביר על עורך דין הוצאה לפועל בירושלים כדאי לדעת מהי בכלל הוצאה לפועל. ההוצאה לפועל היא גוף שקיים על מנת לממש פסקי דין, פסקי דין של חייבים וזכאים שאין דרך אחרת לממש אותם. אין דרך לממש בגלל שהחייב לא יכול לעמוד בהתחייבויותיו כפי שציינו, ואז ההוצאה לפועל נכנסת לתמונה. היא יכולה לעקל מיטלטלין או נכסים, היא יכולה לעכב יציאה מהארץ ויש לה אמצעים אגרסיביים אחרים לממש את הזכאות או החובה. אתם עשויים למצוא את עצמכם באחד הצדדים של המתרס, כחייבים או כזכאים, ואם תהיו במצב הזה, תהיו חייבים את שירותיו של עורך דין מקצועי.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

עורך דין שיציל את המצב

בין אם אתם חייבים ובין אם אתם זכאים, אתם צריכים משרד עו"ד הוצאה לפועל בירושלים עם וותק וניסיון שייצג אתכם אל מול ההוצאה לפועל. אתם צריכים עו"ד שיכין בדיקת זכאות, בקשה להפטר וכל פעולה אחרת שהיא. אם אתם זכאים, הוא יסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם ואם אתם חייבים, הוא יסייע לכם להתחיל דרך חדשה. 

עורך דין שיסייע לכם צריך להיות קודם כל בן אדם אדיב ועם הרגישות הדרושה, כי לא פעם מצב כזה מלווה במצב נפשי רע. הוא צריך להיות מקצועי ועם לקוחות עבר מרוצים, צריך להיות עם "קבלות" על תיקים קודמים ועם המון רצון לעזור. 

 

ט.ל.ח

אין לראות באמור כייעוץ משפטי ו/או תחליף לו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544