הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים

אם אתם בעלי חוב לגוף כלשהוא או לאדם פרטי, מתי שהוא יכול להיות שתסתבכו עם ההוצאה לפועל. ההוצאה לפועל היא גוף גבייה שפועל בדרכים שונות על מנת לגבות כמה שאפשר, גוף מוסדר בחוק שאחרי שהזוכה מוכיח שחייבים לו כסף ההוצאה לפועל מתחילה לפעול לטובתו. חלק מדרכי הפעולה של ההוצאה לפועל לא ממש סימפטיות והן כוללות שלילה של רישיון הנהיגה, צו איסור יציאה מהארץ, עיקולים של חשבונות בנק, חסכונות וכספים נוספים כשהמטרה היא אחת – "לשכנע" את בעל החוב להחזיר את חובו או לפחות להגיע להסדר. אם הסתבכתם עם ההוצאה לפועל בירושלים, אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל בירושלים וכמה שיותר מהר.

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים שמסייע לזוכים

עורך דין הוצאה לפועל בירושלים יכול כמובן לסייע לחייבים בשביל להגיע בשבילם להסדר כלשהוא על מנת שהם יוכלו להמשיך את חייהם אבל הוא גם יכול לייצג את הזוכים כדי שהם יקבלו את מה שמגיע להם. לא פעם החייב יכול לשלם את חובו אבל הוא נמנע מלעשות את זאת בגלל שהוא לא רוצה מסיבות שונות, ולפעמים זה כי הוא פשוט לא יכול. עורך דין מומחה בתחום יסייע לזכאי לקבל את כספו, את כולו או לפחות את חלקו. המטרה היא להשיג כמובן כמה שיותר בשבילו באמצעים המשפטיים העומדים לרשותו.

רק משרד עם ניסיון בתחום…

יש לא מעט עורכי דין בשוק כידוע אבל אם אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל בירושלים כמו גם בכל מקום אחר בין אם אתם חייבים ובין אם אתם זוכים, כדאי שתיקחו את מי שיש לו התמחות ספציפית בתחום זה כמו גם "קבלות" שהוא יכול להראות. חוב להוצאה לפועל יכול להיות משהו שנמשך שנים ארוכות ויכול להיות משהו שמטופל בצורה מקצועית על מנת להגיע להסדר טוב כמה שיותר מהר. הכול תלוי מי הוא עורך הדין ומשרד עו"ד האן הנו המשרד אותו אתם צריכים במקרה כזה. הוא יעבוד מהר, יעיל ויחסוך לכם המון כסף בטווח הארוך.

 

ט.ל.ח

אין לראות באמור כייעוץ משפטי ו/או תחליף לו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה

הירשם לניוזלטר שלנו