הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

מי צריך עורך דין מיסוי מקרקעין

מחפשים עו"ד מיסוי מקרקעין? יכול להיות שאתם מוכרים דירה ויכול להיות שאתם משכירים דירה, יכול להיות שאתם משביחים נכס מקרקעין שברשותכם או שאתם עושים כל פעולה אחרת עם מקרקעין, אתם צריכים להכיר את חוקי המיסוי הרלוונטיים בשביל שהעסקה תהיה לכם משתלמת. צריך לקחת בחשבון כמה מס עומדים לשלם ולא פעם יש מה לעשות עם הסכום המבוקש. בשביל להצליח בזה צריך עורך דין מיסוי מקרקעין שילווה אתכם יד ביד וידאג שתשלמו כמה שפחות. ללא עו״ד מיסוי מקרקעין, תוכלו להגיע לסכומים גבוהים מאוד ולא פעם הוא מעיב על הכדאיות של העסקה אם לא יודעים איך להפחית אותו כמה שאפשר. 

עורך דין מיסוי מקרקעין עם ניסיון עורך דין מיסוי מקרקעין

אם אתם מחפשים עורך דין מיסוי מקרקעין מה שיהיה קריטי להצלחה שלכם הוא הניסיון שלו. יש חוקים שונים שרלוונטיים לעולם מיסוי המקרקעין ויש דרכים שונות איך אפשר להפחית את שיעור המס כמה שניתן. כך לדוגמא בכל מה שנוגע להיטל השבחה של נכסים, יש הבדלים בין סוגי נכסים והייעוד שלהם, הבדלים בין נכסים פרטיים לעסקיים, כאלו שנועדו להרוויח או מוסדות ציבוריים שלא נועדו להרוויח, ולכל נכס יש את ההגדרה הספציפית שלו ובהתאם את הפטורים שלו אם יש כאלו. רק עורך דין מקצועי ועם ניסיון יוכל למצוא בשבילכם את הדרך להפחית את המס אותו עליכם לשלם.

תשלום מיסוי רטרואקטיבי

לא פעם יש דרישה לתשלום מס רטרואקטיבי אך הוא לא תמיד צודק. יש מקרים גם בהם זה שאמור לשלם לא יכול לעשות את זה והוא צריך ייצוג מול הרשויות. עורך דין מקצועי כדוגמת עו"ד שמעון האן יסייע לכם להיחלץ מהצרה. שירותי משרד כזה מקיפים את כל עולם המקרקעין, בין אם זה נוגע לשכירות, לקבוצות רכישה, לתכנון ובנייה, למכירה או לרכישה או בכל עניין אחר בתחום יפוי כוח מתמשך בירושלים.

עו"ד מיסוי מקרקעין בירושלים

בשביל למצוא עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים איכותי אתם צריכים לקבל המלצות, צריכים לבדוק לגבי הניסיון של עורך הדין וכמובן, לגבי תוצאות של תיקים בהם הוא היה מעורב ואותם הוא ייצג. עם ניסיון ויידע נרחב של עורך הדין אפשר לחסוך לא מעט כסף.

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544