הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

שירותי עורך דין מקרקעין בירושלים

בירת ישראל נמצאת בצמיחה מתמדת ובשנים האחרונות קמים בה שלל מיזמי בנייה יוקרתיים ומרשימים. כעיר הגדולה בישראל המהווה אבן שואבת לתיירים מכל העולם, ערך הנדל"ן בעיר נמצא בצמיחה ומושך משקיעים רבים לרכוש בה נכסים. בכל צעד ושעל בתהליך רכישת או מכירת הנכס שלך, חשוב שיעמוד לרשותך עורך דין מקרקעין בירושלים שיסייע לך לוודא כי האינטרסים שלך מיוצגים היטב. 

כיצד יוכלו עורכי דין מקרקעין בירושלים לסייע לנו בעסקה?

רבים נוטים להקל בחשיבות ייצוג עורכי דין בתהליכי מכירה. עם זאת, טעות שעשויה להראות תחילה שולית, עשויה להתגלות כבכייה לדורות. אלו כמה מהשירותים שיספק לנו עורך דין מקרקעין בירושלים בתהליך רכישת הדירה.

ייעוץ בענייני מיסוי עשוי לחסוך הון

מיקום הנכס שלך, כמות הנכסים שברשותך ומאפיינים אישיים רבים ומגוונים עשויים להשפיע משמעותית על המיסוי שיוטל עליך בעת מכירת הדירה. כדי לברר האם הנכס שברשותך חייב בהיטלי השבחה או במס שבח והאם קיים בעניינך פטור ממס מכירה, חשוב להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום מיסוי המקרקעין. היקפי המיסוי עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים והייעוץ הנכון יאפשר לך להפיק תשואה מקסימלית ממכירת הנכס.

בדיקת רקע

עורך דין מקרקעין בירושלים יוכל לסייע לך לבדוק את זהות המוכר ויוודא כי הנכס אכן רשום על שמו בטאבו, כי אין עיקולים או שעבודים בנכס מטעם לשעורך דין מקרקעין מחזיק בידע רב בדיני החוזים, בדגש על תחום המקרקעין. הידע הזה יכול לספק לך תובנות רבות בעת עריכת החוזה. עורך הדין יוודא כי סעיפי החוזה מגנים עליך מפני איחורים באספקת הדירה ויספקו לך בטוחות ראויות במקרה בו נדרשים תשלומי מקדמה על הדירה. זוהי תעודת הביטוח שלך בכל תהליך רכישה.

העסקה בירושלים? מומלץ לעבוד עם עורך דין מקרקעין בירושלים

ההיכרות עם הנפשות הפועלות, הגופים הרלוונטיים ותרבות העסקים בעיר הרלוונטית היא בעלת חשיבות לאין ערוך לייצוג איכותי ואמין. לכן, מומלץ לעבוד עם עורכי דין מקרקעין בירושלים אשר מכירים היטב את העיר והגורמים הפועלים בה ויאפשרו לךכת ההוצל"פ ושלא רשומות כנגדו הערות אזהרה.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

ליווי במעמד החוזה

 להפיק את המיטב מעסקת הנדל"ן שלך בעיר הבירה.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544