תחום המיסוי בעסקאות מקרקעין, מתאפיין במורכבות גבוהה לכן, חשוב לוודא שהשירות בתחום ניתן על ידי עורך דין מיסוי מקרקעין שהינו בעל הסמכה ייעודית בתחום זה – כאשר, עורך דין העוסק בתחום המקרקעין לא יאחז בהכרח בידע ובהבנה מקיפה בעולם המיסוי, לכן, קיימת חשיבות לוודא את הנושא הזה בטרם בחירת עורך הדין הרלוונטי.

המטרה של שירות עורך דין העוסק במיסוי מקרקעין היא להשיג ללקוחותיו את המיסוי האופטימאלי, בהתאם לנסיבות. כאשר, עורך דין המתמחה בתחום זה יציע את שירותיו לרוכשי ולמוכרי נכסי מקרקעין, ליזמים, לבעלי נכסים ולעיתים גם לעורכי דין.

עורך דין מיסוי מקרקעין – השירותים המוצעים

עורך דין מתחום מיסוי מקרקעין, יציע ברוב המקרים, קשת רחבה של שירותים אשר קשורים במישרין או בעקיפין לתחום זה ובין היתר: ייעוץ ותכנוני מס בתחום עסקאות נדל"ן, התחדשות עירונית והסכמי קומבינציה, מיסוי מכר על דירות מגורים, טיפול במיסוי נאמנות בתחום המקרקעין, עריכת תחשבי מס לצורכי מס רכישה ומס שבח, תכנוני מס בהשקעות נדל"ן בחו"ל ושורה של שירותים נוספים.

השירות של עורך דין מעולם המיסוי מקרקעין, אמור לכלול ייעוץ ותכנון מתווה העסקה, תוך דגש על היבטי המס הפרטניים שלה, ליווי וייצוג מול רשויות המס ובמידת הצורך, ייצוג גם בערכאות הרלוונטיות.

בטרם בחירת עורך דין מיסוי מקרקעין, מומלץ לבדוק באופן פרטני מהם השירותים אשר מוצעים על ידו ולוודא שהוא אכן אוחז בידע ובכלים, לספק את השירותים להם אתם זקוקים.

חשיבותה של בחירה נכונה

עורך דין מיסוי מקרקעין אמור לאחוז בידע נרחב בתחום, עליו להקפיד לא לשקוט על השמרים ולהתעדכן בכל החידושים והשינויים בעולם מיסוי המקרקעין, מעבר לכך, כדאי לבחור בעורך דין אשר מחזיק בקשרי עבודה עם משרדי מיסוי מקרקעין בכל הארץ.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

כמובן, שגם פרמטרים כמו שנות ניסיון בתחום או המלצות של לקוחות, יכולים לסייע לבסס את הבחירה הנכונה.

בכל מקרה, מומלץ לקבוע עם עורך הדין פגישת ייעוץ ראשונית ולהגיע אליה מוכנים, עם שאלות רלוונטיות, זאת, על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר המתאפשרת.

לעורך דין שמעון האן ולצוות משרדו ניסיון רב בעסקאות מקרקעין.

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *