הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

רכישת דירה בירושלים זה מציאותי?

כולנו יודעים כי בכל מה שקשור בקרקעות ורכישת דירות, המצב שלנו אינו מן המשופרים. אולי בערים נחשבות פחות או בפריפריה ניתן עדיין למצוא דירות או קרקעות במחירים שפויים. אך אם נרצה לחשוב על רכישת דירה בירושלים, נדמה כי יהיה זה מסובך מידי וכמעט אינו בר השגה. אך האמת היא שאם בוחנים את האופציות הקיימות מזווית ראייה שונה, אפשר בהחלט לגלות כי מדובר במשהו שעשוי להתגשם. ברור כי לשם כך חשוב להיעזר באנשי מקצוע מתחום הנדל"ן וכן בעורך דין לענייני קרקעות, על מנת שהעסקה תצא לפועל בצורה הכי בטוחה.

רכישת דירה בירושלים בצורה הכי בטוחה

רבים מאתנו 'זכו' לשמוע על עסקאות נדל"ן כושלות שלא ממש הובילו לרכישות בטוחות. אנשים נפלו בפח לאחר שהשקיעו סכומי כסף גבוהים מאוד ולא הבינו מה קרה בסופו של התהליך. מה גרם להם ליפול בפח ולגלות רק לאחר שהם שילמו את כל סכומי הכסף הכבדים כי הם בעצם נפלו בעסקת קש.
אז בגלל שזה יכול לקרות וזה כבר קרה גם לאנשים חכמים ומחושבים, אין מצב לוותר על ליווי של עורך דין בעת שבאים לרכוש נכס נדל"ן. אף פעם אסור לוותר על שירות מקצועי של איש מקצוע אשר ייטיב ללוות את העסקה מתוך התבוננו בכל המרכיבים ובכל ההיבטים המרכיבים את העסקה.
כי יש הרבה נתונים שהאדם מן השורה לא תמיד יבחין בהם ורק המודעות של איש מקצוע תסייע בכך.

הדירה המובחרת

אצל רובנו, רכישת דירה היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאנחנו עושים במהלך החיים שלנו. במיוחד אם מדובר על רכישת דירה בירושלים.
אנחנו אוספים לשם כך פרוטה לפרוטה על מנת שנוכל לעמוד בתשלום של ההון הראשוני. לאחר מכן אנחנו מתחייבים לתשלומי משכנתא גבוהים שינגסו מחשבון הבנק שלנו מידי חודש בחודשו למשך עשרים או שלושים שנה. ברור כי מדובר בעסקה שהיא בסדר גודל משמעותי במיוחד. על כן לא כדאי להקל ראש ולא לוותר על ליווי של איש מקצוע כמו עורך דין לענייני קרקעות. עומדים לפני רכישת דירה בירושלים? עו"ד האן הוא הכתובת.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544