הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים למטרות שונות

עולם המקרקעין הוא עולם גדול וסבוך. זה עולם בו יש משתנים רבים שצריך להכיר, בשביל לעשות את העסקה האידיאלית. צריך לדעת מה קורה בשוק וצריך לדעת מה הצפי ומה עתיד להיות עם הנכס המיועד בעתיד (או לפחות להעריך) ובשורה התחתונה, צריך לוודא את כדאיות העסקה. אחד המרכיבים שלא תמיד נלקחים כמו שצריך בחשבון בעסקה כזו הוא מרכיב המיסוי. הוא יכול להיות קריטי מאוד ויכול להיות זה שירים או יפיל את העסקה, אבל בשביל לקבל את התשובות הנכונות צריך לפנות למשרד עורכי דין שמתמחה בתחום ויכול לתת את התשובות. אם אתם גרים בירושלים אתם צריכים עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים מומחה בתחום.

עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

אם אתם עומדים לרכוש דירה או כל נכס אחר בירושלים או סביבתה ומחפשים אחר עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים, אתם בכיוון הנכון. עורך דין כזה יסביר לכם מהם התשלומים הנלווים לרכישה כזו ואם צריך הוא גם יפעל מול הרשויות על מנת לשנות את הסכום. יש תשלומים נלווים רבים לרכישת מקרקעין בהם משכנתא, תשלומי הסכמה וכמובן תשלום לעורך דין ומעבר לכך יש את המיסוי שכולל בין השאר היטל השבחה, תשלום מס רכישה ותשלומים נוספים. אבל בשביל שהטיפול יהיה טוב אתם צריכים עורך דין לא פחות ממצוין.

לבחור את הטוב ביותר!

אם אתם מחפשים עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים כמו גם בכל מקום אחר אתם צריכים לבחור עורך דין עם ניסיון רב כמו עו"ד האן. אתם צריכים לבחור עורך דין שיכול להראות לכם קבלות בתחום, עורך דין עם תיקים שהוא זכה בהם או לפחות היטיב משמעותית עם הלקוח שלו. הוותק גם הוא חשוב וצריך לבחור עורך דין עם וותק ספציפי כמה שיותר רב כמו גם אמינות ושקיפות אל מול הלקוח לכל אורך הדרך. בסופו של דבר עורך דין כזה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף. הוא יסייע לכם להפוך את העסקה למשתלמת יותר בשבילכם או לרדת מהעסקה אם היא טומנת בחובה צרות.

 

ט.ל.ח

אין לראות באמור כייעוץ משפטי ו/או תחליף לו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה

מאמרים נוספים

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

Call Now Button02-5025544