ליטיגציה

ליטיגציה – הִתְדַּיְּנוּת

השמעת הטיעונים בבית המשפט נקראת ליטיגציה – הִתְדַּיְּנוּת.

עורך הדין המייצג בבית המשפט מתמחה לא רק בחוק אלא גם באמנות ההִתְדַּיְּנוּת הנדרשת על מנת להעביר באופן הטוב ביותר את הטענות המשפטיות והאחרות על מנת לשכנע את השופט בצדקת הלקוח. סיכויי הזכייה בתיק משפטי, תלויים במידה רבה בניסיונו ויכולותיו של עורך הדין לבחור את הטענות המשפטיות הנכונות, את המועד הנכון להשמיע ולעיתים גם מתי שלא להשמיע ולא לטעון, ולדעת לנווט בין עורך הדין המייצג את הצד השני לבין הצורך לשכנע את השופט לפסוק לטובת הלקוח שלו.

בכל הקשור לעניינים הנוגעים לחוק ולסדר, יש לניסיון ולמקצעויות המשפטית חשיבות רבה, אך כאשר מדובר בתיק הנדון בבית המשפט, יש לכך חשיבות מכרעת. לא פעם, תביעות משפטיות  משפטית אשר נראו מבוססות מבחינה משפטית הוכרעו בזכות או בגלל עורך הדין והדרך בה טען את הטענות בבית המשפט.יתר על כן, טריבונלים שונים (מסגרות משפטיות שונות), דורשים התמחות והתמקצעות ייחודית הנוגעת ל"שפה" הנהוגה והמתאימה.במשרד עורך הדין שמעון האן עורכי דין מומחים בעלי ניסיון רב ומוכח בליטיגציה בבתי המשפט השונים ובטריבונלים אחרים.זכרו, הטענה המשפטית לבדה, אינה מספיקה, יש להציגה בדרך המאפשרת לשופט להבינה ולהסכים עימה. זו אינה רק מומחיות אלא גם אומנות.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 077-803-6102

שמעון האן

שמעון האן

היכרות עם משרד עו"ד האן בראשות עו"ד שמעון האן. הצוות שלנו עוסק בטיפול בתיקי לשון הרע בצורה המקצועית ביותר. יש לנו את הכישורים והניסיון לייצג לקוחות בכל הרמות של הליכי לשון הרע. מלשון הרע ,הוצאת דיבה ובריונות ברשת, ראינו הכל. הרקורד שלנו מדבר בעד עצמו, עם שורה של ניצחונות עבור הלקוחות שלנו.

אבל אנחנו לא רק מומחי לשון הרע; אנחנו גם מקצוענים במשפט אזרחי-מסחרי. הצוות שלנו יודע את הדברים שלו בכל הנוגע לעסקאות מורכבות, נדל"ן, חוזים ועוד. בנינו מוניטין של מצוינות, ומושכים לקוחות גדולים בארץ ובחו"ל.

במשרד עורכי הדין האן, אנו מאמינים שלכולם מגיע ייעוץ וייצוג משפטי מהשורה הראשונה. המגע האישי והמקצועיות הבלתי מעורערת שלנו מייחדים אותנו. כשאתה בוחר בנו, אתה מקבל תומכים עזים שילחמו על זכויותיך, במיוחד במקרים של לשון הרע. סמוך על משרד עורכי הדין ונוטריון שמעון האן עבור כל הצרכים המשפטיים שלך.

עורך דין שמעון האן
לקבלת ייעוץ ללא עלות!

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-803-6102 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

ביטול עיקולים
הגנת פרסום מותר

הגנת "פרסום מותר"

חוק איסור לשון הרע בישראל אוסר על פרסום דברים שעלולים לפגוע בשמו הטוב של אדם, גם אם הם נכונים. עם זאת, קיימים חריגים לחוק זה,

קרא עוד »
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 35 ביקורות
×
js_loader
שלום, אני מעוניינ/ת לשוחח עם עו"ד שמעון האן, אשמח לקבל פרטים.