ייצוג מול הרשויות

ייצוג מול רשויות מקרקעין

נדל"ן הוא אפיק השקעה אמין ויציב ביותר אשר יכול לספק לך הכנסה פאסיבית למשך כל תקופת חייך ואף זמן רב אחריה, אך לא פחות חשוב מכך, הוא מציע פתרון מגורים קבוע ובטוח. כיום, זוגות צעירים רבים שואפים לרכוש נכס מקרקעין בו יוכלו להתחיל את חייהם המשותפים. לכן, לא משנה אם ברצונך לרכוש נכס עבור השקעה או למטרת מגורים, מדובר ככל הנראה בעסקה החשובה שייצא לך לעשות בחייך. לצד המשמעות הרבה של עסקה זו להמשך חייך, קיימת גם אי הבנה רבה בתחום זה ואנו עשויים למצוא את עצמנו מדשדשים במים לא מוכרים. מסיבה זו בדיוק, ליווי של עו"ד נדל"ן בתהליך הרכישה הוא בעל חשיבות לאין ערוך.

חיסכון רב לטווח הארוך

רוכשי נדל"ן רבים עושים טעות ישראלית קלאסית ומתבוננים רק ברווח המתקבל בטווח הקצר ביותר. הם מוותרים על ייעוץ משפטי מעו"ד נדל"ן לקראת העסקה על מנת לחסוך כסף ולהפיק יותר רווח מהעסקה כאן ועכשיו, אך אינם מודעים כמה הם עלולים לשלם על כך ביוקר בהמשך הדרך. במהלך בחירת הנכס, תחילת מערכת היחסים עם המוכר הפוטנציאלי שלך ובניסוח חוזה הרכישה ביניכם, עשויים לצוץ מכשולים רבים בעלי משמעות משפטית מורכבת. על מנת להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר, חשוב שיעמוד לרשותך איש מקצוע המתמחה בתחום הנדל"ן בפן המשפטי. בטווח הארוך יתבהר לך כי נחסכו כספים רבים, תסכולים וסיבוכים מיותרים.

בדיקת רקע

עו"ד נדל"ן מיומן ומנוסה יוכל לסייע לך לכסות את כל התרחישים האפשריים שעשויים לעלות מול המוכר הפוטנציאלי. חשוב לוודא כי היזם מולו נעשית העסקה הוא בעל הנכס הרשום בטאבו או שזהות בעל הנכס הרשום ידועה לך, כי לא קיימים שעבודים או הגבלות אחרות על הנכס כתוצאה מחובות וכי לא קיימת הערת אזהרה רשומה בטאבו.

מיסוי מקרקעין

במהלך חישוב כדאיות ההשקעה שלך, יש לקחת בחשבון את כל המשתנים שעשויים להשפיע על ההוצאות הנלוות שישפיעו על התשואה. בתוך כך, יש לברר את שיעורי המס אשר יחולו על עסקה זו באופן מדויק. לעתים קרובות רוכשים רבים אינם לוקחים משתנה זה בחשבון ובסופו של דבר אנו עשויים לשאת בעלויות גבוהות שלא תכננו. עו"ד נדל"ן בעל היכרות מעמיקה בתחום מיסוי המקרקעין יסייע לך להבין אילו עלויות צפויות לך.

שמירה על זכויותיך

עו"ד נדל"ן מכיר לעומק את כל הדינים החלים על עסקאות נדל"ן ויסייע לך לקבל בטוחות אודות ההשקעה שלך ולעגן אותן בחוזה הרכישה. למשל, ברכישת דירה חדשה החוק הישראלי קובע כי לאחר 60 יום איחור במסירת הנכס, המוכר מחויב לספק פיצויים על כל יום איחור במסירה ללא הוכחת נזק. בנוסף, בכל מקרה בו מבקש ממך הקבלן או היזם סכומי כסף העולים על שבעה אחוזים מערך הנכס הכולל לפני מסירתו, החוק דורש ממנו לספק לך ערובות למסירה המעוגנות בחוזה.

ליווי עו"ד נדל"ן במהלך הרכישה יבטיח כי כל זכויותיך יעוגנו כראוי.

אין לראות את האמור כתחליף לייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן, בעל ניסיון רב בתחום המקרקעין.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 077-803-6102

שמעון האן

שמעון האן

היכרות עם משרד עו"ד האן בראשות עו"ד שמעון האן. הצוות שלנו עוסק בטיפול בתיקי לשון הרע בצורה המקצועית ביותר. יש לנו את הכישורים והניסיון לייצג לקוחות בכל הרמות של הליכי לשון הרע. מלשון הרע ,הוצאת דיבה ובריונות ברשת, ראינו הכל. הרקורד שלנו מדבר בעד עצמו, עם שורה של ניצחונות עבור הלקוחות שלנו.

אבל אנחנו לא רק מומחי לשון הרע; אנחנו גם מקצוענים במשפט אזרחי-מסחרי. הצוות שלנו יודע את הדברים שלו בכל הנוגע לעסקאות מורכבות, נדל"ן, חוזים ועוד. בנינו מוניטין של מצוינות, ומושכים לקוחות גדולים בארץ ובחו"ל.

במשרד עורכי הדין האן, אנו מאמינים שלכולם מגיע ייעוץ וייצוג משפטי מהשורה הראשונה. המגע האישי והמקצועיות הבלתי מעורערת שלנו מייחדים אותנו. כשאתה בוחר בנו, אתה מקבל תומכים עזים שילחמו על זכויותיך, במיוחד במקרים של לשון הרע. סמוך על משרד עורכי הדין ונוטריון שמעון האן עבור כל הצרכים המשפטיים שלך.

עורך דין שמעון האן
לקבלת ייעוץ ללא עלות!

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-803-6102 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

חדלות פירעון ופירוקים
הגנת פרסום מותר

הגנת "פרסום מותר"

חוק איסור לשון הרע בישראל אוסר על פרסום דברים שעלולים לפגוע בשמו הטוב של אדם, גם אם הם נכונים. עם זאת, קיימים חריגים לחוק זה,

קרא עוד »
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 35 ביקורות
×
js_loader
שלום, אני מעוניינ/ת לשוחח עם עו"ד שמעון האן, אשמח לקבל פרטים.