הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

ייצוג מול הרשויות

ייצוג מול רשויות מקרקעין

נדל"ן הוא אפיק השקעה אמין ויציב ביותר אשר יכול לספק לך הכנסה פאסיבית למשך כל תקופת חייך ואף זמן רב אחריה, אך לא פחות חשוב מכך, הוא מציע פתרון מגורים קבוע ובטוח. כיום, זוגות צעירים רבים שואפים לרכוש נכס מקרקעין בו יוכלו להתחיל את חייהם המשותפים. לכן, לא משנה אם ברצונך לרכוש נכס עבור השקעה או למטרת מגורים, מדובר ככל הנראה בעסקה החשובה שייצא לך לעשות בחייך. לצד המשמעות הרבה של עסקה זו להמשך חייך, קיימת גם אי הבנה רבה בתחום זה ואנו עשויים למצוא את עצמנו מדשדשים במים לא מוכרים. מסיבה זו בדיוק, ליווי של עו"ד נדל"ן בתהליך הרכישה הוא בעל חשיבות לאין ערוך.

חיסכון רב לטווח הארוך

רוכשי נדל"ן רבים עושים טעות ישראלית קלאסית ומתבוננים רק ברווח המתקבל בטווח הקצר ביותר. הם מוותרים על ייעוץ משפטי מעו"ד נדל"ן לקראת העסקה על מנת לחסוך כסף ולהפיק יותר רווח מהעסקה כאן ועכשיו, אך אינם מודעים כמה הם עלולים לשלם על כך ביוקר בהמשך הדרך. במהלך בחירת הנכס, תחילת מערכת היחסים עם המוכר הפוטנציאלי שלך ובניסוח חוזה הרכישה ביניכם, עשויים לצוץ מכשולים רבים בעלי משמעות משפטית מורכבת. על מנת להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר, חשוב שיעמוד לרשותך איש מקצוע המתמחה בתחום הנדל"ן בפן המשפטי. בטווח הארוך יתבהר לך כי נחסכו כספים רבים, תסכולים וסיבוכים מיותרים.

בדיקת רקע

עו"ד נדל"ן מיומן ומנוסה יוכל לסייע לך לכסות את כל התרחישים האפשריים שעשויים לעלות מול המוכר הפוטנציאלי. חשוב לוודא כי היזם מולו נעשית העסקה הוא בעל הנכס הרשום בטאבו או שזהות בעל הנכס הרשום ידועה לך, כי לא קיימים שעבודים או הגבלות אחרות על הנכס כתוצאה מחובות וכי לא קיימת הערת אזהרה רשומה בטאבו.

מיסוי מקרקעין

במהלך חישוב כדאיות ההשקעה שלך, יש לקחת בחשבון את כל המשתנים שעשויים להשפיע על ההוצאות הנלוות שישפיעו על התשואה. בתוך כך, יש לברר את שיעורי המס אשר יחולו על עסקה זו באופן מדויק. לעתים קרובות רוכשים רבים אינם לוקחים משתנה זה בחשבון ובסופו של דבר אנו עשויים לשאת בעלויות גבוהות שלא תכננו. עו"ד נדל"ן בעל היכרות מעמיקה בתחום מיסוי המקרקעין יסייע לך להבין אילו עלויות צפויות לך.

שמירה על זכויותיך

עו"ד נדל"ן מכיר לעומק את כל הדינים החלים על עסקאות נדל"ן ויסייע לך לקבל בטוחות אודות ההשקעה שלך ולעגן אותן בחוזה הרכישה. למשל, ברכישת דירה חדשה החוק הישראלי קובע כי לאחר 60 יום איחור במסירת הנכס, המוכר מחויב לספק פיצויים על כל יום איחור במסירה ללא הוכחת נזק. בנוסף, בכל מקרה בו מבקש ממך הקבלן או היזם סכומי כסף העולים על שבעה אחוזים מערך הנכס הכולל לפני מסירתו, החוק דורש ממנו לספק לך ערובות למסירה המעוגנות בחוזה.

ליווי עו"ד נדל"ן במהלך הרכישה יבטיח כי כל זכויותיך יעוגנו כראוי.

אין לראות את האמור כתחליף לייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן, בעל ניסיון רב בתחום המקרקעין.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

יש לכם שאלה בנושא?

צוות המשרד פה בשבילכם

Call Now Button02-5025544