זוכים בהוצאה לפועל

זוכים בהוצאה לפועל – מיהו הזוכה ומהן זכויותיו

מוסד ההוצאה לפועל נועד לסייע לבעלי חוב לגבות את החוב המגיע להם ובתנאי שפעלו בהתאם לדרישות החוק.

כאשר אדם זכאי לתשלום אך החייב מסרב או נמנע מלשלם, יכול בעל החוב לפנות למערכת המשפטית כדי לקבל סיוע בגבייה. התנאי לקבלת הסיוע ממערכת ההוצאה לפועל – הוכחה ברורה לקיום החוב בצורת שטר, חוזה, פסק דין כספי או כל הוכחה מקובלת אחרת.

בסיוע עורך דין המתמחה בחוק ובכללי ההוצאה לפועל, יכול בעל החוב למצות את הליך הגבייה לטובת מניעת נזק כספי ממשי העלול להיגרם מאי תשלום החוב, וזאת תוך פרק זמן קצר יחסית, באופן יעיל ובמחיר סביר. 

בעל החוב המוכר על ידי ההוצאה לפועל נקרא בחוק "זוכה", כלומר הוא הזכאי לקבל את המגיע לו מהחייב.

לעיתים החייבים נמנעים מלשלם את חובם מתוך זדון למרות שיש להם את האפשרות לשלם ולעיתים מדובר במצב בו החייב נקלע למצב המקשה עליו את תשלום החוב. בכל אחד מהמקרים, ניתן לבצע פעולות שונות ומגוונות על מנת לגבות את החוב.

החוק שנועד להגן ולסייע לבעל החוב, לזוכה, מגביל חלק מהפעולות הנדרשות בין אם בלוחות זמנים, טפסים ודרישות אחרות. אי עמידה בדרישות אלה עשויה לסכל את הסיכוי לגבייה ולכן חשוב במיוחד להיעזר בבעל מקצוע המתמחה בתחום, על מנת למנוע טעויות שעלולות לגרום לעיכוב משמעותי בגביית החוב.

למשרד עורך דין שמעון האן ניסיון רב בעבודה מול ההוצאה לפועל ומיצוי ההליכים באופן יעיל ומהיר וכך לגבות חובות עבור לקוחות המשרד ובמידת הצורך להגיע להסדרי תשלומים לשביעות רצון בעלי החוב.

הפניה לעורך דין מנוסה הכרחית כבר בשלב מוקדם, עם היוודע הבעיה בגביית החוב ומיצוי האפשרויות השונות לקיצור ההליכים לחסכון בזמן ובכסף ובמידת הצורך לתכנון טקטיקה משפטית נכונה לגביית המגיע לכם.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 077-803-6102

שמעון האן

שמעון האן

היכרות עם משרד עו"ד האן בראשות עו"ד שמעון האן. הצוות שלנו עוסק בטיפול בתיקי לשון הרע בצורה המקצועית ביותר. יש לנו את הכישורים והניסיון לייצג לקוחות בכל הרמות של הליכי לשון הרע. מלשון הרע ,הוצאת דיבה ובריונות ברשת, ראינו הכל. הרקורד שלנו מדבר בעד עצמו, עם שורה של ניצחונות עבור הלקוחות שלנו.

אבל אנחנו לא רק מומחי לשון הרע; אנחנו גם מקצוענים במשפט אזרחי-מסחרי. הצוות שלנו יודע את הדברים שלו בכל הנוגע לעסקאות מורכבות, נדל"ן, חוזים ועוד. בנינו מוניטין של מצוינות, ומושכים לקוחות גדולים בארץ ובחו"ל.

במשרד עורכי הדין האן, אנו מאמינים שלכולם מגיע ייעוץ וייצוג משפטי מהשורה הראשונה. המגע האישי והמקצועיות הבלתי מעורערת שלנו מייחדים אותנו. כשאתה בוחר בנו, אתה מקבל תומכים עזים שילחמו על זכויותיך, במיוחד במקרים של לשון הרע. סמוך על משרד עורכי הדין ונוטריון שמעון האן עבור כל הצרכים המשפטיים שלך.

עורך דין שמעון האן
לקבלת ייעוץ ללא עלות!

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-803-6102 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

זוכים בהוצאה לפועל
הגנת פרסום מותר

הגנת "פרסום מותר"

חוק איסור לשון הרע בישראל אוסר על פרסום דברים שעלולים לפגוע בשמו הטוב של אדם, גם אם הם נכונים. עם זאת, קיימים חריגים לחוק זה,

קרא עוד »
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 35 ביקורות
×
js_loader
שלום, אני מעוניינ/ת לשוחח עם עו"ד שמעון האן, אשמח לקבל פרטים.