כל מי שהתמודד מול פשיטת רגל ועיקולים שנפלו עליו בעקבות כך, יודע עד כמה עמוק התהום. מדובר בקושי איום שקשה עד בלתי אפשרי להתמודד מולו. האדם למעשה מוצא את עצמו כשהוא הופך אט אט להיות חסר כל כפשוטו. הבית שהיה העוגן הבטוח שלו הופך אף הוא לנחלת הציבור שבא לגבות את חובו במקום.
כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך הדין שמסוגל להוביל למהלך של ביטול עיקולים.

ביטול עיקולים ומתחילים לנשום

כאשר האדם החייב מבין שאת כל כספו הוא איבד בעסקה הכושלת והוא נאלץ לפשוט רגל או במקרים שמדובר באדם פרטי שמגיע למצב בו הוא אינו מסוגל יותר לעמוד בהתחייבויותיו, הוא נאלץ להשלים גם עם העובדה כי מהר מאוד יופיעו הנושים גם אצלו בבית ואלו ינסו לגבות את חובם. התחושה היא חוסר אונים מוחלט והבנה כי כל מה שהיה עד כה כבר לא יהיה יותר.
הדבר יוצר תחושה איומה של לחץ ושל חרדה כאשר האדם החייב אינו יודע איך להתנהל ומה לעשות מעתה. כאן כדאי לדעת כי הפנייה אל עורך דין עשויה להוליד פתרונות מפתיעים במיוחד. כמו לדוגמא ביטול עיקולים! כאשר העיקולים מבוטלים זוכה החייב להשבת חלק מכבודו האבוד. אמנם רק חלק אך חלק מהותי ומשמעותי.

עורך דין נכנס לתמונה

כאשר אנחנו רוצים להקל על חובו ועל חייו הקשים של החייב, ישנה דרך אחת שתקל על ההתנהלות ועל שגרת החיים של החייב. כך שהוא יוכל להחזיר לעצמו את הנשימה ולהתחיל לשקם את עצמו מהבחינה הכלכלית.
ברור כי כאשר יש לאדם את הביטחון והוא יודע כי בכל הרכוש שנמצא ברשותו לא יוכל אף אחד לגעת והנושים לא יוכלו לשים עליהם את ידם, הרי שהם יהיו רגועים יותר ויוכלו להתחיל לשקם את עצמם.
עו"ד האן הוא הכתובת במקרים של פשיטת רגל ושל בעיות שונות של עיקולים הנובעים בעקבות כך.
כדאי לפנות בהקדם אל עורך הדין לפני שהעניינים מסתבכים כך שניתן יהיה להציל את כל מה שעדיין אפשר יהיה להציל במסגרת ביטול עיקולים.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

ליצירת קשר מלאו את הטופס או התקשרו למספר: 02-5025544

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *