הלל 18, קומה 2

מרכז העיר ירושלים

972-2-5025544+

תמיד זמינים בשבילכם

ראשון - שישי 08:00 - 16:00

שעות פעילות

איך תמצאו עורך דין בירושלים

בין אם זה סכסוך משפחתי על רקע של צוואה וירושה ובין אם זה אי הסכמה בנוגע לחוזה מסוים, בין אם זו הסתבכות עם ההוצאה לפועל ובין אם זה ייפוי כוח מתמשך שאתם צריכים, אתם חייבים לערב עורך דין שיסייע לכם. אם אתם גרים באזור ירושלים זה יהיה עורך דין בירושלים ואם אתם גרים בכל מקום אחר, כדאי בשביל הנוחות שהוא יהיה בקרבתכם. אבל איך מוצאים עורך דין? מהן הפרמטרים החשובים ביותר? על מה כדאי לתת את הדעת ומה חשוב יותר ממה? הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם שוכרים את שירותיו של עורך הדין.

עורך דין בירושלים עם שקיפות מלאה

אם אתם מחפשים עורך דין בירושלים הדבר החשוב ביותר שצריך להיות זאת שקיפות מלאה. זה אומר עורך דין שמהתחלה מעדכן בכל מה שצריך במהלך הדרך וזה אומר שהוא יכול גם לנבא מה יהיה בחלק מהמקרים. עורך דין כזה יכול על סמך ניסיונו להעריך את התוצאה המשפטית וצריך לעדכן את הלקוח שלו במה שנראה לו. הוא גם צריך לעדכן את הלקוח בכל פעולה ופעולה שהוא עושה והוא צריך גם להסביר את הרציונל מאחורי כל פעולה שלו. בסופו של דבר הלקוח צריך להיות כל הזמן בעניינים, להבין מה קורה בתיק שלו ואיך הוא מתקדם.

התמחות ספציפית

כל סוגיה משפטית היא עניין בפני עצמו וכל תחום בעולם המשפט הוא שונה לגמרי. עורך דין בירושלים כמו בכל מקום אחר צריך להיות עורך דין עם התמחות ספציפית במקרה שלכם כך שיהיה לו את כל היידע ובעיקר את הניסיון על מנת להצליח. איך תדעו אם יש לעורך הדין את הניסיון הדרוש? קודם כל תשאלו איך נגמרו תיקים דומים קודמים שלו. כך תוכלו להעריך את הניסיון שלו. בנוסף, כדאי שתקבלו גם המלצות על עורך דין כזה ואם אתם מחפשים את הטוב ביותר, עו"ד האן הוא משרד עורכי הדין אותו אתם מחפשים. כבר בפגישה הראשונה תבינו שעשיתם את הבחירה הנכונה.

 

כל הזכויות בתוכן זה שמורות לשמעון האן משרד עורכי דין ונוטריון

אין לראות את האמור כייעוץ משפטי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמעון האן לפני כל פעולה.

הירשם לניוזלטר שלנו